.

.

Бесплатен превозот автомобил wiper ножот за Chevrolet Malibu Големина 24 18 Мека Гума Шофершајбната Wiper Сечилото 2 парчиња/ПАР deflector прозорецот

Бесплатен превозот автомобил wiper ножот за Chevrolet Malibu Големина 24 18 Мека Гума Шофершајбната Wiper Сечилото

DEN 574.00
DEN 699.84
-18 %
Од стока

Опис На Производот :
Производ : Wiper ножеви
Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)
( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )
За Chevrolet Malibu
Големина : 24" 18"
Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини.
Меѓународни weper големина на :
14"=350 MM 16"=400 MM 17"=425 MM 18"=450 ММ 19"=475 MM
20"=500 MM 21"=525 MM 22"=550 MM 24"=600 MM 26"=650 MM
Детали за производот :
Инсталација метод

R

Додатоци на производи