.

.

Мажите Мода Тенок Одговара Формално Едно Копче Одговараат Палто Грб Јакна Outwear Врвот

Мажите Мода Тенок Одговара Формално Едно Копче Одговараат Палто Грб Јакна Outwear Врвот

DEN 432.00
DEN 608.16
-29 %
Од стока

Спецификации :
Формално едно копче долг ракав бизнис костум.
Овој костим карактеристики lapel јака, џебови дизајн, назад шлиц.
Одлично за деловна средба, канцеларија носат.
Тип : Костум
Пол : машки
Јака : Lapel
Големина Тип : Редовна
Материјал : Памук Мешавина
Облека за Нега : Рака-измијте
Sleeve Тип : Долг Ракав
Стил : Формално, Мода
Сезони : Пролет, Есен
Прилики : Office, Состанок, Бизнис Патување, итн
Карактеристики : Солидна Боја, Едно Копче, Тенок Одговара, Назад Шлиц, Формално Носат
Големина Детали
[Нашите Големина M] Биста : 92cm/36.22", Рамо : 42cm/16.54", Должина : 61cm/24.02", Ракав : 60cm/23.62" (Прибл.)
[Нашите Големина L] Биста : 96cm/37.80", Рамо : 43cm/16.93", Должина : 63cm/24.80", Ракав : 61.5 cm/24.21" (Прибл.)
[Нашите Големина XL] Биста : 100cm/39.37", Рамо : 44cm/17.32", Должина : 66cm/25.98", Ракав : 63cm/24.80" (Прибл.)
[Нашите Големина XXL] Биста : 104cm/40.94", Рамо : 46cm/18.11", Должина : 68cm/26.77", Ракав : 64.5 cm/25.39" (Прибл.)
Забелешки :
Ова е Етикета Големина(Азија/Кина големина)за 2/3 димензии помали од НАС АУ ЕУ големина! Ве молиме, бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара!
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Пакетот Вклучува :
Зошто да го одберете нас? Ние сме Powerseller во Aliexpress. Имаме professinal тим. Ние мора да ви понудат Врвен квалитет. Конкурентна цена.Брза испорака.Најдобра Услуга. Доверба нас и сакате расцветаните бизнис. Почитувани пријатели, Би ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави лош повратни информации? Затоа што ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.Ве молиме да ни веруваат. Ви благодарам многу! Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас. Како да ги пратите parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита на време се случува да се работи надвор? Ако вашата нарачка заштита на време се случува да се работи надвор, ве молиме контактирајте со нас и ние може да се прошири тоа за вас. Трговски Информации во Врска со боја На вистински боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. За Големината Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-2cm разликата се должи на рачно мерење. За Испорака Ние сме одговорни продавачот.Ние ќе ја преземе одговорноста, се додека не добиете тоа. Клиентите задоволство е најважно за нас.Секој проблем ќе биде решен преку комуникација. Ако ви се задоволи со нашите производот и нашите услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации,ние треба вашата поддршка. Однапред ви благодариме!

R

Додатоци на производи