.

.

мажите одговара за свадба tuxedo светло сива сопствени направени 3 парче одговара на висок квалитет groomsmen одговараат на волна крварат

мажите одговара за свадба tuxedo светло сива сопствени направени 3 парче одговара на висок квалитет groomsmen

DEN 7632.00
Од стока


Нарачана детали
Нашите нарачана прилагоди обезбедува точно она што го сакате во ткаенини, стил, lapel ширина, бројот и сместувањето на џебовите, поставата тип и многу други персоналните карактеристики. Далеку попрецизен од колаче машина пристап, Нашите нарачана прилагоди одразува вашиот личен стил, форма и параметри на начин на кој пркоси на споредба.
за боја : youshould одберете corlor од слика и јас ќе се погледне за неа, за вас
за стил : вие треба да изберете стил од сликата
за големина : вие треба да изберете големина од големината на табелата
или треба да се мери вашето тело, како мерка водич и испрати единицата за мене
Вратот Мерење ______._____ инчи Полни Градите Мерење ______._____ инчи Целосна Рамо Ширина Мерење ______._____ инчи Право Ракав Мерење ______._____ инчи Левиот Ракав на Мерење на ______._____ инчи Bicep Мерење ______._____ инчи врвката за Мерење ______._____ инчи Половината/Стомакот Мерење ______._____ инчи Колковите/Седиште на Мерење на ______._____ инчи Пред Јакна Должина Мерење ______._____ инчи Пред Градите Ширина Мерење ______._____ инчи Назад Ширина Мерење ______._____ инчи Целосна Back Должина Мерење ______._____ инчи Половина Назад Должина Мерење ______._____ инчи Панталоните обем на Половината ______._____ инчи Панталоните Outseam Мерење ______._____ инчи Crotch Мерење ______._____ инчи Бедрото Мерење ______._____ инчи Коленото Мерење ______._____ инчи мерење на тежината______._____инчи висина мерење______._____инчи
за превозот
ние ги испратите одговара со ЕМС. Курирската служба DHL.UPS-от .FEDEX.
Answer : ___________________________ Note :
Опис на производот : a. Ние сме професионални производителот, ние секогаш да ви обезбеди со висок квалитет, ниска цена производи, добредојде на големо.(Сите костим ќе биде направена што е над 95% слична како picuture)
б. таму може да биде мало боја differente помеѓу фото и готови се облекуваат (ова не е грешка).
в. ние обично не се да се заврши на работ на панталони(ова не е грешка). Ако сакате да ја заврши работ на панталони , ќе треба да се измери точната должина на панталони и да ми кажете кога ќе ги нарачате .
г. Ние си имаме свој фабрика,па можете да го изберат сопствени направени или промена на бојата за овој костим,исто така, може да ви испрати partiality фустан за мене ,и да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе ги нарачате.Можете да се меша цел во мојата продавница.
Повратни информации : Ако добиете и како нашите предмети,позитивните оцени е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
Пад на превозот : W e да се откажат превозот.испрати ми вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел.
Превозот : Ние превозот предмети од страна на EMS (3-7days),ако треба да брзо да добиете производот,Можете да изберете UPS или DHL и други брза испорака.Можете да проверите на Следење на број на Postoffice услуга.
Увозни давачки : даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
BEARZHL
Стил:
Повик
Број На Модел На:
wolfmen-1
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Одговара Тип:
Директно
Материјал:
Волна,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
R

Додатоци на производи