.

.

Прилично Жени Одговара Нова Мода Африкански Печатен Восок 2 Парче Сет Жените Сечење на Врвот И Здолниште Поставите prairie шик dashiki поставува WY2482

Прилично Жени Одговара Нова Мода Африкански Печатен Восок 2 Парче Сет Жените Сечење на Врвот И Здолниште Поставите

DEN 2445.00
DEN 3018.72
-19 %
Од стока


Прилично Жени Одговара Нова Мода Африкански Печатен Восок 2 Парче Сет Жените Сечење на Врвот И Здолниште Поставите prairie шик dashiki поставува WY2482

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Декорација:
Zip,Моделот
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
BintaRealWax
Панталона Должина(cm):
Коленото Должина
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Половина
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
wy2482
Стил:
Prairie Шик
Тип:
Dashiki
Материјал:
Памук
Посебни Употреба:
Традиционална Облека
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Африка Облека
Е Прилагодена:
Yes
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Сезоната:
Летото 2017
Е наредени:
Yes
Стил:
Prairie Шик
R

Додатоци на производи