.

.

Жените облека мода обичните одговара групи / Женски бизнис грб солидна боја двојно копчето одговараат блејзери+панталони панталони Поставите T621

Жените облека мода обичните одговара групи / Женски бизнис грб солидна боја двојно копчето одговараат блејзери+панталони

DEN 2370.00
DEN 3159.84
-25 %
Од стока

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Половината Облека должина панталони должина Бутовите Колковите cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 37 14.57 88 34.65 66 25.98 66 25.98 90 35.43 54.00 21.26 90 35.43 М 38 14.96 92 36.22 70 27.56 67 26.38 91 35.83 56.00 22.05 94 37.01 L 39 15.35 96 37.80 74 29.13 68 26.77 92 36.22 58.00 22.83 98 38.58 XL 40 15.75 100 39.37 78 30.71 69 27.17 93 36.61 60.00 23.62 102 40.16 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
T621
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Декорација:
Копчето,Џебови
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Бренд Име:
Z&ЈАС
Затворање Тип:
Двојно Гради
Јака:
Пак надолу Јака
R

Додатоци на производи