.

.

YAGENZ Висок квалитет на Есен Зима Женска облека Бизнис костум 2 парче сет жените Нови Блузи+Фустан Големи димензии Мода Тенок поставите 661

YAGENZ Висок квалитет на Есен Зима Женска облека Бизнис костум 2 парче сет жените Нови Блузи+Фустан Големи

DEN 2837.00
DEN 5563.20
-49 %
Од стока


КРПА ГОЛЕМИНА Големина(см) ракав должина(cm) Dresss Рамо Должина ширина Биста Половината L 53 84 36 80 70 XL 54 85 84 37 74 2 XL 55 86 38 88 78 3 XL 56 87 39 92 82 4 XL 57 88 40 96 86 Совети : Точка мери со рака, тоа може да биде и 2-3 cm разлика,и различни монитори може да биде малку различен од бојата на сликата

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
YAGENZ
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Pullover
Јака:
О Деколте
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Панталона Должина(cm):
Коленото Должина
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
Жените облека Бизнис костум
Стил:
Секси & Клуб
Шаблон Тип:
Печати
R

Додатоци на производи