.

.

Нова Секси Јога Панталони Жените Leggings Еластична Салата Фитнес Тренингот Работи Хулахопки Компресија Панталони За Фитнес Женска

Нова Секси Јога Панталони Жените Leggings Еластична Салата Фитнес Тренингот Работи Хулахопки Компресија Панталони

DEN 857.00
DEN 902.40
-5 %
Од стока


Големина:
One Size
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Број На Модел На:
KYK1048
Материјал:
Spandex+Полиестер,Lycra,Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
Jocelyn Katrina
Затворање Тип:
Еластичен Појас
R

Додатоци на производи