.

.

Јога Панталони Leggings Жените Нови Високо Половината Јога Спорт Фитнес Тренингот Фитнес Работи Хулахопки Спортски Женски Панталони Бесплатен Превозот

Јога Панталони Leggings Жените Нови Високо Половината Јога Спорт Фитнес Тренингот Фитнес Работи Хулахопки Спортски

DEN 790.00
DEN 1295.52
-39 %
Од стока

Ве молиме имајте пакетот нема ефект нашата втора продажба. Иако имаме на децидни и професионални инспекција на секој производ и пакување, но, исто така, не може да се избегне можноста од оштетување во текот на транспортот. Висок половината стомак контрола обезбедување на највисокиот износ на удобност
4.
3)купувачите ќе биде одговорен за данок или должност обвинети од нивната област.39 инчен 5).Откако ќе го потврдите тоа,Ние може да добиете на вашата исплата.
Наплата & Замена
1) Ако не ви се допаѓа ставката што сте ја купиле, ве молиме да го плати превозот на товар и да се врати кај нас во 10days.
2) Нормално ние нудиме бесплатен превозот од Кина Стр супституциона терапија Забележа ir М ail, Ali Express Стандард на Превозот .
5)врз основа на акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги. Многу еластичен и поддршка, сепак, не-рестриктивни
2. Големината на Char Големина Половината Ширина(см) Хип Ширина(см) Панталона Должина(cm) бедрото ширина(см) нозе отворање(cm) Опсег на Тежина(kg) S 60 75 84 44 18 40 M 64 79 85.
2 )Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Не се види преку ткаенини погодни за тренинг и секојдневна употреба Големина : S / M / L / XL
Совети :
Таму можеби 2-3cm грешка, бидејќи прирачник за мерење на различни начини
Таму можеби многу малку хроматските аберации помеѓу сликата и вистинската слика, бидејќи различни агли на камерата и осветлување Големината информации
откако ќе знаете вашето тело мерења,консултирајте се со Големината на Табелата на производот страници за вистински објект мерења за да се утврди која големина ти треба да ги купите.Поддршка OEM/ODM. Овде ќе се направи refernce пристигнување време за вашиот референца ,
ве молиме да го погледне, пред да се изврши наредбата. Одговара може да се разликуваат во зависност од конструкцијата, материјали и Информации
1).6 21 60
*Овие листи се за повикување само. Бидејќи вашиот коментар во нашите успех во бизнисот се многу важни.
Ние и ветуваме да ја испорача стоката во рок од 3 дена и да ги преземат најбрз пат да го предаде на производи за вас.
6) За промет на Големо купувачот ,ако вашата цел износ исполнат $200-$30 0, ние нудиме бесплатен превозот од
експрес Fedex, DHL, EMS, Aramex .
За нас :
Имаме 1 фабрики и еден тргување компанија ,со повеќе од 300 работници ,еден професионален дизајнер на тимот,еден КК тим,без Оглед на пад брод или промет на големо со цел и двете се предвидени. Ве молиме може да се земе една секунда, за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5.
Ве молиме бидете сигурни потврди нарачката откако го добивате нашиот производ,Затоа што кога ќе цел,вашите пари е платен да го ЗАЧУВАМ.2 19 50 L 68 83 87 48. Купувачите во руската федерација и Украина треба да го оставите вашето име и презиме, во спротивно, вашиот пакет ќе биде одбиена од страна на поштата. Добредојдовте да контактирате со нас за замена или поправка, ако за жал имаат оштетена состојба.
4)ве Молиме проверете ги вашите адреси внимателно пред да ги процесираат нарачката. За димензија : со различни при мерењето метод, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2cm во димензија отстапување
Плаќање
1) да ја прифатиме различни видови на плаќање.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања или било кои не се задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил, ние ќе биде многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да ви помогне да се, ви благодарам, Нашите Бизнис-Time : 8 : 00 часот-5 : 30 (понеделник - сабота) Пекинг време
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвездички коментари, ние ќе бидеме благодарни.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
TB-FMA
Материјал:
Полиестер,Најлон,Spandex
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
HK111
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога
Објектот:
јога панталони жени
Тип:
Јога Хулахопки Фитнес Дното
Материјал:
Spandex / Полиестер
Пол:
жена,жени,жени,дама,дами,девојка,девојки
Функција:
Јога,спорт,трчање,Фитнес,фитнес,танцување,Качување
Карактер:
високо-квалитетни материјали,висок половината,дише и удобно,
Големина:
s/m/l/xl
Style1:
јога панталони жените спортски панталони
style2:
жените јога панталони фитнес leggings
Style3:
јога панталони за жени дното
R

Додатоци на производи