.

.

Нова Есен Зима Жените Брзо Сува Долг Ракав Работи Sweatshirt Тебе Боја Фитнес Јога Т Кошула Тренингот Салата Блузи Спортски

Нова Есен Зима Жените Брзо Сува Долг Ракав Работи Sweatshirt Тебе Боја Фитнес Јога Т Кошула Тренингот Салата

DEN 553.00
DEN 851.04
-35 %
Од стока


започнете
крајот *За Објект : Име : Нова Есен Зима Жените Брзо Сува Долг Ракав Работи Sweatshirt Бренд : 100% Оригиналната Големина : Азија големина S-L Боја : 4 бои Употребливи : Трчање, Јога, Фитнес, паркинг (надворешен спортска итн. Материјали : Најлон мешавина Сезона : цела сезона трговија на Големо : поддршка, ве молиме контактирајте со нас Функција : компресија, еластична, дише *Пакетот вклучува : Работи кошули * 1 Случаен мал подарок Купувачот Мора да го Прочитате : 1. Долго внатрешни превозот е под влијание на многу неочекувани работи - за да се Регистрирате Пост Mail /Aliexpress Превозот, ако производите не пристигне во 60days , - за Обичните Мал Пакет(поголемиот дел е бесплатен превозот),ако производите не пристигне во 80-90days , ве Молиме ги споделите со нас да се прошири на заштита на време или наплата. 2. Русија/Украина Купувачот - Бидејќи на руската/Украина политика , ве молиме потврдете го вашето име и презиме . 3. Боја - Прикажување и светлина на пука ќе влијае на бојата на производи, слики за повикување само, предмет на нашите достапните производи. 4. Царински Даноци - Да се избегне високите даноци , сите наши производи ќе ги прогласи вредност пониска од освен голема количина цел. 5. Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде сугестии за подобрување на нашите зедницата и производи. 6. Кога се прима, ве молиме :

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Кошули
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Функција:
Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Брзо Сува,Дише,Анти-Pilling
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Најлон,Spandex
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
Creeper
Број На Модел На:
JMX5055
Име:
Нова Есен Зима Жените Брзо Сува Долг Ракав Работи Sweatshirt
Големина:
Asian size S-L
пристигнување:
2017 есен
Трговија на големо:
Поддршка
Бои:
4 бои
Сезоната:
Сите сезоната
Dropshipping:
Yes
Материјали:
најлон мешавина
R

Додатоци на производи