.

.

Jocelyn Katrina Јога Панталони Спорт Legging Жените 2017 Спортски Тренинг Работи Хулахопки Еластична Mujer Deportiva

Jocelyn Katrina Јога Панталони Спорт Legging Жените 2017 Спортски Тренинг Работи Хулахопки Еластична Mujer

DEN 857.00
DEN 902.40
-5 %
Од стока


Големина:
One Size
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex+Полиестер,Lycra,Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
Jocelyn Katrina
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Број На Модел На:
KYK1047
R

Додатоци на производи