.

.

Jocelyn Katrina 2017 Спортски Печатени Панталони со Висока Waisted Високо еластична Leggings за Професионално Водење на Тренингот Фитнес Јога Панталона

Jocelyn Katrina 2017 Спортски Печатени Панталони со Висока Waisted Високо еластична Leggings за Професионално

DEN 857.00
DEN 902.40
-5 %
Од стока


Големина:
One Size
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Број На Модел На:
KYK1057
Материјал:
Spandex+Полиестер,Lycra,Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
Jocelyn Katrina
Затворање Тип:
Еластичен Појас
R

Додатоци на производи