.

.

Жените Јога Панталони Работи Фитнес Спорт Еластична Хулахопки Висока Половината Leggings Обука Панталони Салата Спортски Панталони Џогирање

Жените Јога Панталони Работи Фитнес Спорт Еластична Хулахопки Висока Половината Leggings Обука Панталони Салата

DEN 857.00
DEN 902.40
-5 %
Од стока


Големина:
One Size
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Број На Модел На:
KYK1059
Материјал:
Spandex+Полиестер,Lycra,Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
Jocelyn Katrina
Затворање Тип:
Еластичен Појас
R

Додатоци на производи