.

.

Жените Секси Јога Панталони Печатени Сува Fit Спортски Панталони Еластична Фитнес Салата Панталони Тренингот Работи Тесни Спорт Leggings Женски Панталони

Жените Секси Јога Панталони Печатени Сува Fit Спортски Панталони Еластична Фитнес Салата Панталони Тренингот

DEN 857.00
DEN 902.40
-5 %
Од стока


Големина:
One Size
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex+Полиестер,Lycra,Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
KYK1055
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
Jocelyn Katrina
Затворање Тип:
Еластичен Појас
R

Додатоци на производи