.

.

Бесплатен превозот со Врвен квалитет,Бренд нови 195mm 60x/0.85 биолошки Микроскоп achromatic Цел Леќа-- DIN45mm

Бесплатен превозот со Врвен квалитет,Бренд нови 195mm 60x/0.85 биолошки Микроскоп achromatic Цел Леќа-- DIN45mm

DEN 1535.52
Од стока


Добредојдовте на Микроскопија Онлајн продавница -
Гранка за Микроскопа & Микроскоп компоненти, хируршки фарови & loupes.
Ние снабдување со многу професионални микроскоп и компоненти за Микро светот ги користат, и најдобрите медицински светлата & loupes за Лекарите погодност за користење.
Наддавање Забелешка :
Ова е Оптика професионални Инструменти продавница – која продажба Микроскопа и Компоненти за Светот Крајните Корисници.
За да се поддржи точни решенија за нивните Професионални работи во Лабораторија, Индустриски, Материјали од Научната област.
Главни инструменти беа добро се продава во Познатиот Електроника Група, Многу Познатиот Универзитет, Лабораторија Scientifics Единици , Полу-диригент поле, итн.
Добредојдени сте да се понуди на нашата Продавница! - Топла продажба Одлична Професионален производ s!
Наддавање цена, со исклучок на увоз даночни во вашиот локален сајт : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Испорака Метод и Увозни царински прашање : Бидејќи тоа е професионална инструмент сакаат доста голем вредност, па затоа ние претпочитаат да се користи висока Безбедност пратката начин со цел да се дојде до вас сајт на време. Испорака трошоци, со исклучок на оддалечена област цена и увоз доход.
Сосема Нов Микроскоп и Главни компоненти се произведени од страна на истата technications на истата производна линија која производство за Nikon, Олимп , Leica , Zeiss Микроскопа
Ова е Врвен квалитет 195mm Микроскоп Achromatic Цел 60x користи за соединение ,биолошки микроскоп.
тоа е широко се користат за светот главен бренд микроскопа
Бесплатен превозот со Врвен квалитет Микроскоп Achromatic Цел 60x користи во 195 мм оптички систем Детали за 195mm Achromatic цел со DIN45mm Parfocal
Тоа е најчеста кај микроскоп апликација. тој е дизајниран врз основа на коњугат растојание од 195mm, parfocal должина 45mm
Оваа achromatic цел е широко се користи за Основни биолошки микроскоп со 195mm оптички систем
Фабриката за Директна Продажба , DIN45mm achromatic цел 60 X/0.85 за Биолошки микроскопа
Повеќе предмети :
Карактеристики на 195mm Микроскоп Achromatic Цел 60 X/0.85
Убав Боја хроматските аберации Висок Квалитет на Тестирање и Дизајн
Сите 20x 100x цели со пролет-натоварен(стигнале) пред краевите за да се спречи слајд штета
DIN 45mm standard With коњугат растојание од 195mm& MTL160mm микроскоп, широко се користи за голем бренд во светски пазар.
Светла Областа Инспекција
Висок Квалитет на Тестирање и Дизајн
тоа е широко се користат за светот главен бренд микроскопа
Спецификација
Ние ги доставуваме професионални инструмент, не само како едноставни зголемувачот со ниска евтина цена. (Овие се професионални алатки за вашата дневна научна работа. Па по вашиот присуствува наддавање, ние ќе изберете safe пратката да се испорача во вашата страна. )
Fed Ex, ТНТ, UPS-от, DHL се прв избор начин.
Кина Пост Воздух Главниот и ЕМС ќе биде добро и за Азија, Австралија и Русија.
Други Економија Воздушна линија Express ќе се исто така достапни за препорачува.
Ние ќе го избере најдобриот пратката начин за вас, со цел да ги зачувате вашите трошоци.
Pls бидете сигурни да ни даде вашата точна целосна детали на адреса. Купувачи од Бразил , pls оставете ни го вашето CNPJ (CPF) Даночен број , или ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе обезбеди дополнителни услуги за поддршка да се заврши целиот процес.
195mm Биолошки Микроскоп Achromatic цел 60x/NA0.85 1ea
професионални заштитна пакување кутија 1 ea
Ако имате било какви прашања , pls се чувствуваат слободни да ни остави порака .Добредојдовте на наддавање

R

Додатоци на производи