.

.

2.5 x 130mm Голема Леќа Голема лупа Читање Loupe со Анти-лизга мека Рачка

2.5 x 130mm Голема Леќа Голема лупа Читање Loupe со Анти-лизга мека Рачка

DEN 461.00
DEN 518.40
-11 %
Од стока


2.5 x 130mm Голема Леќа Голема лупа Читање Loupe со Анти-лизга Мека Рачка
Голем лупа со мек зафат 130mm оптичка леќа лупа Со блистер картичка пакет 2.5 x Зголемување 1) Против пролизгување мека рачка лупа. 2) лупа со 130mm голема леќа. 3) Со блистер картичка пакет. 4) Висок квалитет и трговија на големо цена. 1. За стариот човек и деца читање книга и весникот 2. Отворено набљудување 3. Дијамант, монета, печат откривање

R

Додатоци на производи