.

.

Бесплатен Превозот 30X 60X Зголемувачот Микроскоп Накит Loupe Стакло LED УВ Валута Светлина 9881

Бесплатен Превозот 30X 60X Зголемувачот Микроскоп Накит Loupe Стакло LED УВ Валута Светлина 9881

DEN 431.52
Од стока


Мулти-функционални УВ 30 X 60 X Џеб Зголемувачот Накит Loupe 9881
Карактеристики
Ова е мулти-функционални зголемувачот со две различни функции :
30 X-60 X микроскоп и УВ валута детектор. Тоа може да се користи за да се направи разлика
валута во некои земји и области. Нејзините кубни кутија совршено го штити леќа,
и тоа е супер лесно да се носат.
Што прекрасен подарок за колекционери, инженери, деца, детективи и сл.
2 во 1 дизајн : 30 X и 60 X моќ magnifiers, УВ валута детектор.
УВ валута детектор за проверка на фалсификувани.
Повеќе лизгачки позиции.
Автоматско светлина switch.
Само џеб големина, и супер лесно да се носат.
Одлично за збирки, кола, накит и да се види инспекција, и др..
Материјал : стакло леќи, пластична кутија
LR1130 Копчето Батерии x3 ( не се вклучени)
Леќа големина : 21mm за 30 X леќа, 12mm за 60 X леќа
Објектот големина : 63x39x21mm
Спецификација
Packeting содржина :
1 x 30x 60x Џеб зголемувачот
1 x Упатство
30x 21mm
60x 12mm
Големина : 45.5x39x29cm
Јачина на звук : 360pcs
24/22kgs
Батерија : 3 LR1130
Светлина : 1 LED 3мм
1 УВ 3мм
Политика на враќање Ако примите неисправни item(s),љубезно ве молиме да не известите во рок од 7days. Ние ќе ви помогнеме во враќањето на точка(а) за замена. Неисправни точка(а) мора да се врати во целост со спакувани материјал без да се користи. Враќајќи се неисправни item(s) ќе биде на купувачот и трошок.Откако ќе го добиете вашиот врати единица, Ние ќе ги испита единица во рамките на 7days.Потоа ќе ви испрати нова цена-бесплатен замена единица. Сопствени Даноци мала парцела ќе биде помалку веројатно да се наметнуваат даноци или давачки од страна на царинската управа.Увозни давачки, даноци и други давачки што не се вклучени во точка цената на превозот цена. Тоа е купувачот одговорност кога incured. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Повратни информации политика, Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по уплата е beenreceived. Вашето мислење е исклучително важно tous.Ако не сте задоволни со нашата предмети. Не заборавајте да ни даде 5 започнете со повратни информации.

R

Додатоци на производи