.

.

1.0 Х 1.5 2.0 X X X X X X 2.5 3.5 X 5 Леќа Може да се Носат лупа Со LED Извор на Светлина Накит Поправка Lupa Зголемувачот

1.0 Х 1.5 2.0 X X X X X X 2.5 3.5 X 5 Леќа Може да се Носат лупа Со LED Извор на Светлина Накит Поправка Lupa

DEN 721.00
DEN 767.52
-6 %
Од стока


Карактеристики : Издржлив, лесен и висок квалитет ABS изградба Очила тип зголемувачот со 2 LED светилки 5 парови на заменливи леќи со различна magnifications Дојде со очила заградата и headband за interchanging светлина агол е прилагодлив како вашата желба за Голема колекции, кола, накит, итн. Карактеристики : Материјал : ABS + Акрилна Боја : Бела Батерија : 3 * AAA Батерии(не се вклучени) со Множење на моќта на леќа : 1.0 Х, 1.5 X, 2.0 X, X 2.5, 3.5 X Пакет се Вклучуваат : 1 x Зголемувачот 1 x Headband 5 x Леќа(1.0 Х, 1.5 X, 2.0 X, X 2.5, 3.5 X) 1 x Настава

R

Додатоци на производи