.

.

2 Групи/многу Сини led значка мини дисплеј вклучуваат софтвер и USB кабел тркалање порака

2 Групи/многу Сини led значка мини дисплеј вклучуваат софтвер и USB кабел тркалање порака

DEN 1322.00
DEN 1391.52
-5 %
Од стока

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Поддршка на оперативен СИСТЕМ : Прозорец 7, Прозорец Vista, Прозорци XP / 98,/ 2000
Функција : да ја Измените пораката удобно и лесно преку USB-Кабел од КОМПЈУТЕР / лаптоп
Додатоци Затворен(Секој сет) : Значка 1 buc cablu USB (70 cm) 1 buc USB Адаптер 1 buc( НИ Понудат/ЕУ/AU приклучокот според националната употреба ) CD (програма / manual) 1 buc Пластични pin 1 buc за Одредување на Облека (Прикачена на задната страна) Магнети 2 компјутери за Одредување на Облека (Прикачена на задната страна)
Добра Вест!
Различни Бои може да биде факултативна, Црвена/Жолта/Сино/Зелено/Бела ,цената се различни :
- Многу слични топла продажба на модели за вашиот изберете да се допре до повеќето цена-effetice,Сакате да знаете повеќе?Колку?Контакт сега!-
Примена :
Накит цена картичка, супермаркет производи, промотивни лиценцирање, ноќни клубови, барови, турнири, концерти, КТВ, туристички атракции, кафулиња, аукциски куќи, кафулиња, банки, супермаркети, аеродроми и други придружник цифрен број. 8 брзина на вредноста,дека текстот на екранот брзина може да биде брз или бавен прикаже Различни начини : На лево,На десно, нагоре за Да надолу,Чекање,Снег,Завеса Освен;+ Блиц,Јамка Светилка 4 Прилагодува осветленоста : 25%,50%,75%,100% . Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
2, го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
2, Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.99 /set
Промоција на Лизгање LED Име Значка Сина 12 X36 Пиксели Со USB Кабел US$ 29.
SMD LED Боја : Blue Dot matrix : 11 x 33 Големината на Рамката : 77mm*30мм*6mm(3. работно време : 16hours(25% осветленост);најмалку 8 часа(100% осветленост) Комуникација : USB. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
3, Сите е-мејл ќе се одговори во рок од Еден работен ден.99 /set
Бесплатен Превозот 2sets/многу led име значка LED Батерија знаци Со Зелена лизгање порака US$ 63.00 /многу
5 парчиња / многу
Бесплатни Shippig SMD led име ознака 12x48 Жолта поддршка француски и други мулти јазици US$ 29. Време на полнење : 2-3 часа,полнење voleage : AC110-220 V,Батерија Li-ion батерија(250m Ah).99 /парче
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
1, прифаќаме Alipay,.
3, Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Зошто да го одберете нас?
1, Полна боја Полу-Отворено LED мини дисплеј екрани за промотивни кампањи;
2, Висока осветленост и лесно да се користат; Долг животен век и ниска потрошувачка на енергија;
3, Помина CE, ROHS Сертификација
4, Економски И Конкурентна Цена
5, Совршена пред-продажба и по-продажбата на услугата
Можеби како што се :
Бесплатен Превозот 93 х 30 x 6mm дигитален led име значка со сина боја 12x48 пиксели US$ 29.
4, Вие се согласувате со сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!.99 /многу
2 групи / многу
Бесплатен Превозот Топла продажба промоција Цена LED име значка со бела боја 12x48 точки US$ 33.99 /парче
Бесплатен превозот 12x36 точки Црвени лизгање led име значка за поддршка на руската мулти јазици US$ 23.87") Нето тежина : 35 g Екранот поддршка англиски / Кинески/Јапонски/шпански/германски/француски/корејски/Тајланд / etc Мултинационалните јазик се Прикаже максималната 6000 англиски знаци и 8 текстуални пораки.99 /парче
Слободен Испорака полнење и USB жолта боја led ознака лизгање име значка B1248 Y US$ 29.24") Големина на Екран : 68mm*22mm(2.
1, 12 месеци Производителот .
1, Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

R

Додатоци на производи