.

.

Оригиналниот А+ Одделение HT215F01-100 21.5 LCD Панелот на Екранот 1920 RGB* 1080 FHD

Оригиналниот А+ Одделение HT215F01-100 21.5 LCD Панелот на Екранот 1920 RGB* 1080 FHD

DEN 6048.00
DEN 6720.00
-10 %
Од стока


Оригиналниот А+ Одделение HT215 F01-100 21.5" LCD Панелот на Екранот 1920 RGB* 1080 FHD M190 EG01 V2 19.0" LCD Панелот на Екранот 1280 RGB* 1024 SXGA US$ 210.00 /парче
G150 XG03 V5 15.0" LCD Панел WLED Дисплеј 1024 (2) RGB*768 (2) XGA US$ 240.00 /парче
G190 EG01 V0 19.0" LCD Панелот на Екранот 1280 RGB* 1024 SXGA US$ 280.00 /парче
NL8060 BC31-17 12.1 инчен LCD екран US$ 90.00 /парче
За HT215 F01-100 детали :
Панел Бренд БОЕ Панел Модел HT215 F01-100 Панел Тип TFT-LCD Панел Панел Големина 21.5" Резолуција 1920(RGB)*1080(FHD) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare (Haze 25%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 250 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 1000 : 1(Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои 16.7 M(6-бит+FRC) Одговор Rime 1.5/3.5(Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 85/85/80/80 на (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип WLED Сигнал Интерфејс LVDS ("2ch,8-битни), Влезен Напон 5.0 V (Typ.) Ro HS ДА

R

Додатоци на производи