.

.

M236MWF2 LM230WF8 LM230WF4 TLA1 M236HGE-L20 се користи во сите во еден lcd панел

M236MWF2 LM230WF8 LM230WF4 TLA1 M236HGE-L20 се користи во сите во еден lcd панел

DEN 5184.00
DEN 5760.00
-10 %
Од стока

M236 MWF2 LM230 WF8 LM230 WF4 TLA1 M236 HGE-L20 се користи во сите во еден lcd панел

Бренд Име:
MaiTongDa
is_customized:
Yes
Тип:
TFT
Број На Модел На:
M236MWF2
PN:
M236MWF2
R

Додатоци на производи