.

.

Бела боја мулти јазик 11*33pixels програмабилни Led Име Значка Лизгање Ознака

Бела боја мулти јазик 11*33pixels програмабилни Led Име Значка Лизгање Ознака

DEN 1896.00
DEN 1996.32
-5 %
Од стока

За било неисправни,оштетени или погрешно предмети,наплата (на превозот и предавање на такса не се inculde) или размена ќе се обезбеди во рок од 30 дена после потврда на приемот. Нашите работни Кина време е 9 : 30-19 : 00 од понеделник до петок.Ви благодариме!
Попуст На Голема Цел : Ако сте заинтересирани за купување на повеќе предмети или голема количина, ве молиме контактирајте со нас за попуст.SMD LED Боја : Бела Dot matrix : 11 x 33 Големината на Рамката : 77mm*30мм*6mm(3.
Сакате да имате задоволство купување!.99 /set
Промоција на Лизгање LED Име Значка Сина 12 X36 Пиксели Со USB Кабел US$ 29. Поддршка на оперативен СИСТЕМ : Прозорец 7, Прозорец Vista, Прозорци XP / 98,/ 2000
Функција : да ја Измените пораката удобно и лесно преку USB-Кабел од КОМПЈУТЕР / лаптоп
Додатоци Затворен(Секој сет) : Значка 1 buc cablu USB (70 cm) 1 buc USB Адаптер 1 buc( НИ Понудат/ЕУ/AU приклучокот според националната употреба ) CD (програма / manual) 1 buc Пластични pin 1 buc за Одредување на Облека (Прикачена на задната страна) Магнети 2 компјутери за Одредување на Облека (Прикачена на задната страна)
Добра Вест!
Различни Бои може да биде факултативна, Црвена/Жолта/Сино/Зелено/Бела ,цената се различни :
- Многу слични топла продажба на модели за вашиот изберете да се допре до повеќето цена-effetice,Сакате да знаете повеќе?Колку?Контакт сега!-
Примена :
Накит цена картичка, супермаркет производи, промотивни лиценцирање, ноќни клубови, барови, турнири, концерти, КТВ, туристички атракции, кафулиња, аукциски куќи, кафулиња, банки, супермаркети, аеродроми и други придружник цифрен број.
Повратни информации : срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации со четири 5-Детален Продажба на Оценка. Нормално превозот начин е e Packet и Кина Пост Воздух Пошта;Експрес : Fedex,DHL,UPS-от,ТНТ По предмети испраќање,следење На број, ќе бидат прикажани на Aliexpress порака наскоро.99 /парче
Бесплатен превозот 12x36 точки Црвени лизгање led име значка за поддршка на руската мулти јазици US$ 23.89 /парче
Бесплатен превозот Мулти-јазик Програмабилни led име значка LLD180-B1248 во 5 бои US$ 140.
Зошто да го одберете нас?
1, Полна боја Полу-Отворено LED мини дисплеј екрани за промотивни кампањи;
2, Висока осветленост и лесно да се користат; Долг животен век и ниска потрошувачка на енергија;
3, Помина CE, ROHS Сертификација
4, Економски И Конкурентна Цена
5, Совршена пред-продажба и по-продажбата на услугата
Можеби како што се :
Бесплатен Превозот 93 х 30 x 6mm дигитален led име значка со сина боја 12x48 пиксели US$ 29. Ако има било какви проблеми со производите што сте ги купиле,pls ни e-mail во рок од 3-7 дена по вашата прими.99 /set
Бесплатен Превозот 2sets/многу led име значка LED Батерија знаци Со Зелена лизгање порака US$ 63. работно време : 16hours(25% осветленост);најмалку 8 часа(100% осветленост) Комуникација : USB. Сите наши предмети е проверуваат пред испраќање.
Политика на враќање : искрено против било неисправни производи.24") Големина на Екран : 68mm*22mm(2.99 /парче
Слободен Испорака полнење и USB жолта боја led ознака лизгање име значка B1248 Y US$ 29.00 /многу
5 парчиња / многу
Бесплатни Shippig SMD led име ознака 12x48 Жолта поддршка француски и други мулти јазици US$ 29. Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата.87") Нето тежина : 35 g Екранот поддршка англиски / Кинески/Јапонски/шпански/германски/француски/корејски/Тајланд / etc Мултинационалните јазик се Прикаже максималната 6000 англиски знаци и 8 текстуални пораки. По утврдувањето на проблемот со слики или други,ние ќе се реши што побрзо.99 /парче
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Нашата Услуга, прв клиент
Испорака : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса во alipay се ажурира и целосно точни. 8 брзина на вредноста,дека текстот на екранот брзина може да биде брз или бавен прикаже Различни начини : На лево,На десно, нагоре за Да надолу,Чекање,Снег,Завеса Освен;+ Блиц,Јамка Светилка 4 Прилагодува осветленоста : 25%,50%,75%,100% .

R

Додатоци на производи