.

.

Оригиналниот А+ Одделение M170ETN01.0 17.0 LCD Панелот на Екранот 1280 RGB* 1024 SXGA 6 месеци гаранција

Оригиналниот А+ Одделение M170ETN01.0 17.0 LCD Панелот на Екранот 1280 RGB* 1024 SXGA 6 месеци гаранција

DEN 5616.00
DEN 6240.00
-10 %
Од стока


Оригиналниот А+ Одделение M170 ETN01.0 17.0" LCD Панелот на Екранот 1280 RGB* 1024 SXGA 6 месеци гаранција
M190 EG01 V2 19.0" LCD Панелот на Екранот 1280 RGB* 1024 SXGA US$ 210.00 /парче
G150 XG03 V5 15.0" LCD Панел WLED Дисплеј 1024 (2) RGB*768 (2) XGA US$ 240.00 /парче
G190 EG01 V0 19.0" LCD Панелот на Екранот 1280 RGB* 1024 SXGA US$ 280.00 /парче
NL8060 BC31-17 12.1 инчен LCD екран US$ 90.00 /парче
За M170 ETN01.0 детали :
Панел Бренд AUO Панел Модел M170 ETN01.0 Панел Тип TFT-LCD Панел Панел Големина 17.0" Резолуција 1280(RGB)*1024(SXGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare (Haze 25%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 250 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 1000 : 1(Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои 16.7 M(6-бит+Hi-FRC) Одговор Rime 3.5/1.5(Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 85/85/80/80 на (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс LVDS ("2ch,8-битни), Влезен Напон 5.0 V (Typ.) Ro HS
YES

R

Додатоци на производи