.

.

Оригиналниот G170EG01 V1 17.0 LCD Панелот на Екранот 1280 RGB* 1024 SXGA 6 месеци гаранција

Оригиналниот G170EG01 V1 17.0 LCD Панелот на Екранот 1280 RGB* 1024 SXGA 6 месеци гаранција

DEN 9072.00
DEN 10080.00
-10 %
Од стока

Оригиналниот G170 EG01 V1 17.0" LCD Панелот на Екранот 1280 RGB* 1024 SXGA 6 месеци гаранција ПАНЕЛ ДЕТАЛИ Панел Големина : 17.0 инчен Панел Тип : a-Si TFT-LCD Состав : Панел Резолуција : 1280×1024 Режим : TN, Нормално Бела, Transmissive Површина : Antiglare, Тешко слој (3 H) Brightness : 350 cd/m2 (Typ.) Contrast Ratio : 800 : 1 (Typ.) Дисплеј Во Боја : 16.7 M Агол На Гледање : 80/80/60/80 На (Typ.)(CR≥10) Фреквенција : 60 Hz Светилка Тип : WLED Сигнал Тип : LVDS (2 ch, 8-битни), Ro HS Согласност : Примена : Индустриска Примена
M190 EG01 V2 19.0" LCD Панелот на Екранот 1280 RGB* 1024 SXGA US$ 210.00 /парче
G150 XG03 V5 15.0" LCD Панел WLED Дисплеј 1024 (2) RGB*768 (2) XGA US$ 240.00 /парче
G190 EG01 V0 19.0" LCD Панелот на Екранот 1280 RGB* 1024 SXGA US$ 280.00 /парче
NL8060 BC31-17 12.1 инчен LCD екран US$ 90.00 /парче
За G170 EG01 V1 детали :
Панел Бренд AUO Панел Модел G170 EG01 V1 Панел Тип TFT-LCD Панел Панел Големина 17.0" Резолуција 1280(RGB)*1024(SXGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare (Haze 25%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 350 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 800 : 1(Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои 16.7 M(6-бит+Hi-FRC) Одговор Rime 20/10(Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 80/80/60/80 на (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип WLED Сигнал Интерфејс LVDS ("2ch,8-битни), Влезен Напон 5.0 V (Typ.) Ro HS ДА

R

Додатоци на производи