.

.

Бела led име значка LED знаци Батерија LED Дисплеј Значка 44x11 Точки Батерија Лизгање Име Значка Бизнис Картичка Ознака

Бела led име значка LED знаци Батерија LED Дисплеј Значка 44x11 Точки Батерија Лизгање Име Значка Бизнис Картичка

DEN 908.00
DEN 955.20
-5 %
Од стока

00 /многу
5 парчиња / многу
Бесплатни Shippig SMD led име ознака 12x48 Жолта поддршка француски и други мулти јазици US$ 29.99 /парче
Слободен Испорака полнење и USB жолта боја led ознака лизгање име значка B1248 Y US$ 29.99 /set
Бесплатен Превозот 2sets/многу led име значка LED Батерија знаци Со Зелена лизгање порака US$ 63. Ако има било какви проблеми со производите што сте ги купиле,pls ни e-mail во рок од 3-7 дена по вашата прими.Ви благодариме!
Попуст На Голема Цел : Ако сте заинтересирани за купување на повеќе предмети или голема количина, ве молиме контактирајте со нас за попуст.
Сакате да имате задоволство купување!. Нормално ние го испрати како подарок, Увозните давачки, даноци и давачки кои се на купувачот одговорност. Вашите прашања ќе бидат решени ПОБРЗО. Поддршка на оперативен СИСТЕМ : Прозорец 7, Прозорец Vista, Прозорци XP / 98,/ 2000
Функција : да ја Измените пораката удобно и лесно преку USB-Кабел од КОМПЈУТЕР / лаптоп
Додатоци Затворен(Секој сет) : Значка 1 buc cablu USB (70 cm) 1 buc USB Адаптер 1 buc( НИ Понудат/ЕУ/AU приклучокот според националната употреба ) CD (програма / manual) 1 buc Пластични pin 1 buc за Одредување на Облека (Прикачена на задната страна) Магнети 2 компјутери за Одредување на Облека (Прикачена на задната страна)
Добра Вест!
Различни Бои може да биде факултативна, Црвена/Жолта/Сино/Зелено/Бела ,цената се различни :
- Многу слични топла продажба на модели за вашиот изберете да се допре до повеќето цена-effetice,Сакате да знаете повеќе?Колку?Контакт сега!-
Примена :
Накит цена картичка, супермаркет производи, промотивни лиценцирање, ноќни клубови, барови, турнири, концерти, КТВ, туристички атракции, кафулиња, аукциски куќи, кафулиња, банки, супермаркети, аеродроми и други придружник цифрен број. Време на полнење : 2-3 часа,полнење voleage : AC110-220 V,Батерија Li-ion батерија(250m Ah).89 /парче
Бесплатен превозот Мулти-јазик Програмабилни led име значка LLD180-B1248 во 5 бои US$ 140. Сите наши предмети е проверуваат пред испраќање. Нашите работни Кина време е 9 : 30-19 : 00 од понеделник до петок. работно време : 16hours(25% осветленост);најмалку 8 часа(100% осветленост) Комуникација : USB. За било неисправни,оштетени или погрешно предмети,наплата (на превозот и предавање на такса не се inculde) или размена ќе се обезбеди во рок од 30 дена после потврда на приемот.SMD LED Боја : Бела Dot matrix : 11 x 33 Големината на Рамката : 77mm*30мм*6mm(3. Нормално превозот начин е e Packet и Кина Пост Воздух Пошта;Експрес : Fedex,DHL,UPS-от,ТНТ По предмети испраќање,следење На број, ќе бидат прикажани на Aliexpress порака наскоро. За жал, ако се планира да ни даде неутрален/негативни повратни информации, бидејќи на вашата лоша купување искуство со нас, pls контактирајте со нас во секое време.99 /set
Промоција на Лизгање LED Име Значка Сина 12 X36 Пиксели Со USB Кабел US$ 29.87") Нето тежина : 35 g Екранот поддршка англиски / Кинески/Јапонски/шпански/германски/француски/корејски/Тајланд / etc Мултинационалните јазик се Прикаже максималната 6000 англиски знаци и 8 текстуални пораки.99 /парче
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Нашата Услуга, прв клиент
Испорака : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса во alipay се ажурира и целосно точни. 8 брзина на вредноста,дека текстот на екранот брзина може да биде брз или бавен прикаже Различни начини : На лево,На десно, нагоре за Да надолу,Чекање,Снег,Завеса Освен;+ Блиц,Јамка Светилка 4 Прилагодува осветленоста : 25%,50%,75%,100% .
Повратни информации : срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации со четири 5-Детален Продажба на Оценка.99 /многу
2 групи / многу
Бесплатен Превозот Топла продажба промоција Цена LED име значка со бела боја 12x48 точки US$ 33.
Зошто да го одберете нас?
1, Полна боја Полу-Отворено LED мини дисплеј екрани за промотивни кампањи;
2, Висока осветленост и лесно да се користат; Долг животен век и ниска потрошувачка на енергија;
3, Помина CE, ROHS Сертификација
4, Економски И Конкурентна Цена
5, Совршена пред-продажба и по-продажбата на услугата
Можеби како што се :
Бесплатен Превозот 93 х 30 x 6mm дигитален led име значка со сина боја 12x48 пиксели US$ 29.

R

Додатоци на производи