.

.

2017 KAVO компатибилен handpiece имајќи стоматолошки лежишта керамички топки со прашина маска 5pcs зачекори имајќи 3.175*6.35*2.381

2017 KAVO компатибилен handpiece имајќи стоматолошки лежишта керамички топки со прашина маска 5pcs зачекори

DEN 1733.00
DEN 1824.00
-5 %
Од стока


Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Small
Бренд Име:
DEASIN
Број На Модел На:
Имајќи
НЕТО-WT.:
10g
R

Додатоци на производи