.

.

Природно Кокосово Јаглен Најновите Белеење на Заби во Прав Со Мека Медиум Природни Бамбус Четка за заби Орална Хигиена комплет Дома

Природно Кокосово Јаглен Најновите Белеење на Заби во Прав Со Мека Медиум Природни Бамбус Четка за заби

DEN 527.52
Од стока

Glorysmile 100% природно кокосово јаглен белеење на заби во прав со мека медиум природни bamoo четка за заби Орална Хигиена за полнење
Бренд : Glory Smile Име на производ : Кокос јаглен заб во прав и бамбус четка Боја : Заб во прав : Црна Бамбус четка за заби : дрво Текстура : Заб во прав : Кокос активиран јаглерод Бамбус четка за заби : Бамбус , PPT изостри свила Форма : Прав Должина : 20 СМ Пакет : група кутија
Подготовка на Време Обично ние брод вашата парцела со 1-2 работни дена по вашата исплата заврши . Но, понекогаш со задоцнување или неуспехот на испорака е предизвикана од политиката на различни обичаи . Пред плаќање ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно , во исто време се провери адреса , број на телефон и на поштенски код . Ако ви треба брза испорака начин , ве молиме контактирајте со нас пред исплата.

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
GS17A1
Големина:
Moderate
Бренд Име:
GlorySmile
Состојка:
Кокос активиран јаглерод , бамбус
НЕТО-WT.:
75G
Земја на потекло:
Кина
Пакет:
Група кутија
Должина:
20 CM
боја:
Црна и дрво
Текстура:
PPT изостри свила
Форма:
во прав
сила на 1:
Промоција/подарок/домашниот производ
Ефектот 2:
Белење На Заби
ефект 3:
Отстранување забен камен дамки
ефект 4:
свеж здив
R

Додатоци на производи