.

.

3.5 X 360-460mm Стоматолошки Бинокуларна Зголемувачот Медицински Хируршки Loupes Метална Рамка Artspa

3.5 X 360-460mm Стоматолошки Бинокуларна Зголемувачот Медицински Хируршки Loupes Метална Рамка Artspa

DEN 8618.00
DEN 9072.00
-5 %
Од стока


Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
35g
Големина:
Small
R

Додатоци на производи