.

.

Најниска Цена 50PCS Жолта Splice Жица Изолирани Конектори Машки Женски Crimp Лопата Терминали 12-10AWG

Најниска Цена 50PCS Жолта Splice Жица Изолирани Конектори Машки Женски Crimp Лопата Терминали 12-10AWG

DEN 119.00
DEN 128.64
-7 %
Од стока

is_customized : Да Број на Модел : ЛСД-R-1 Тип : Splice Тип : Wire конектор
Описи :
100% сосема нов и висок квалитет
Боја : жолта
uits кабел/ жица димензии : 4.0-6.0 mm⊃2; / 12-10 AWG
Карактеристики :
100% Ироничен нов висок квалитет изолирани терминали crimp
Во согласност со сите релевантни Европски стандарди
Овозможува визуелна инспекција, го спречува корозија, и обезбеди еден водоотпорен печат
Може да биде идеален да се користи во морските и автомобилот апликации
За најдобри резултати користете топол воздух пиштол додека не се намалува во големина и лепило текови, пополнување празнини во рамките на терминал
Пакет Се Вклучени :
1 x Пакет на 50 Semi Изолирани Лопата Конектори(25 Male and25 Female)
Забелешка : Ако цел помалку од $7we ќе обезбеди патеката број кој само да се следи во кина,или да плаќаат екстра $1.37 ние може да обезбеди патеката број кој може да се следи до испорака(ако износот на вашата нарачка над $7 ние нема да наплаќаат $1.37 од вас)ви благодариме за разбирањето.

R

Додатоци на производи