.

.

10 m Конзервирани бакар 22AWG Црна кабел, електрична жица, Електричен кабел, LED Лента Осветлување Продолжување Електронски жица,Товарни слободни

10 m Конзервирани бакар 22AWG Црна кабел, електрична жица, Електричен кабел, LED Лента Осветлување Продолжување

DEN 198.00
DEN 263.52
-25 %
Од стока


Карактеристики и користење :
Со одлична електрични изолација својства, хемиска стабилност, одлична отпорност на висок напон, стареењето на корозија, долг работен век, лесна инсталација.
Широко се користи во осветлување, апарати за домаќинство, електрични апарати, инструменти, електрични инсталации, автомобилот анти-кражба и електронски, осветлување, апарати и други високи-температура на животната средина. За внатрешни инсталации за електрични пресметка и компјутерска опрема.
Ако одберете 1 2 метри многу(2 парче s), ќе испрати 1 buc 2 метри.
Ако одберете 1 10 метри многу(10 парче s), ќе испрати 1 buc 10 метри.
...
Ако не ви се допаѓа тоа, можете да оставите порака колку парчиња сакате тоа да биде.
Ако нема порака,ние ќе ви ја испратиме производите од ова правило.

R

Додатоци на производи