.

.

Глобална напојување за AC100-240V да DC 5V 10A Напојување Полнач За WS2812B WS2811 LPD8806 WS2801 LED Лента Светлина Трансформатор Led Драјвер Адаптер

Глобална напојување за AC100-240V да DC 5V 10A Напојување Полнач За WS2812B WS2811 LPD8806 WS2801 LED Лента

DEN 592.00
DEN 911.52
-35 %
Од стока


Глобална напојување за AC100-240 V да DC 5 V 10 A Напојување Полнач За WS2812 B WS2811 LPD8806 WS2801 LED Лента Светлина Трансформатор Led Драјвер Адаптер
Опис :
Влезен напон : AC100-240 V 50/60 HZ AC
Излезен напон : DC5 V
Излезна Струја : 10 A
Напон точност : ± 5% (без оптоварување)
Моќ Поларитетот : позитивна со
Моќ Димензии : 115mm (должина) * 47mm (W) * 32-милиметри (висина)
Приклучоци Стил : DC главата 11mm (изложени должина) * 5.5 мм (дијаметар) * 2.1 mm (внатре дијаметар)
Излез кабел должина : Должина 1.2 m (продолжен или кратко согласност со барањата на клиентот)
Со Кабел Adatpter
Превозот : 1.Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по исплата потврди. 2.Кина Пост Mail зема 20-35 работни дена пристигна нормално ,некои coutries ќе трае повеќе денови. 3.Швајцарскиот Пост и Post NL зема 10-30 работни дена пристигна нормално ,некои coutries ќе трае повеќе денови. 4.Во многу случаи, ние ќе брод подобро превозот пост ( Кина пост /Швајцарската Пост / Post NL ) во зависност од земјата. и јас може да бидете сигурни дека ќе го добиете тоа наскоро .
Ако треба да ја одредите логистика, ве молиме имајте во предвид дека. 5.DHL превозот е вашиот најдобар да изберат Дали ви е потребно брзо ,сопствени даночни вредност потребни од страна порака. 6.Клиенти ќе ја преземе контролата на сопствени даночни и да се врати такси. Плаќање : 1.Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT . 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 работни дена. 3.Ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање Ако не можете да проверите веднаш. Retrun : 1.Вие би можеле да се вратат на производи назад кон нас, ако не ви се допаѓа.но се врати такси се ваша одговорност. 2.Ве молиме контактирајте со нас ако таму е во ред моделот или недостасува дел. Враќање : 1.Целосна наплата ќе бидат направени, ако не добиле вашите производи по 60 работни дена,но ако се уште треба производи ние би можел повторно да го испратам до тебе. Service : Ако имате било какви проблеми со вашиот предмети или услуги, ве молиме слободно да контакт тупаница пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации. Ние ќе направиме се надвор најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Тежина:
0.5kg
Број На Модел На:
5v 10a
Бренд Име:
YJBCo
Повратен Сигнал:
10A
Влезен Напон:
AC110V/220V
Карактеристики:
1
Излезниот Напон:
5V
Влезниот Сигнал:
50/60Hz
Гаранција:
2
R

Додатоци на производи