.

.

40Pcs 4 Големини Лемење Ракав Топлина се Смалуваат Цевка Жица Терминал Конектори Водоотпорен Нови R06 Капка Брод

40Pcs 4 Големини Лемење Ракав Топлина се Смалуваат Цевка Жица Терминал Конектори Водоотпорен Нови R06 Капка

DEN 286.56
Од стока

Опис : Лесно за жица конекција, заварени, изолирани и затворени Може да биде идеален за употреба во морските и автомобилската апликации Полиолефин цевка од надвор и топла топи лепило на внатрешноста Заварување и печат и напредни со водоотпорен функција Polyolefins топлина тоне конектори задник совет подобро влече сила, Дава печат, вирус олеснување, кабел проверете, и изолација
Карактеристики : Материјал : Бакар Конзервирани Бои : Црвена, Сина, Бела, Жолта
Големина : 10 x Црвена : Смалуваат Конектори : Дијаметар 3/4 mm, должина 40mm, кабел пресек 0.5-1.0 mm⊃2; 15 x Сина Намали Конектори : Дијаметар 5/6 mm, должина 40mm, кабел пресек 1.0-2,5 mm⊃2; 10 x Белата Намали Конектори : Дијаметар 2/3 mm, должина 25мм, кабел пресек 0.3-0.5 mm⊃2; 5 x Жолта Намали Конектори : Дијаметар 6/7 mm, должина 40mm, кабел крст-дел 4.0-6.0 mm⊃2; Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 X40 КОМПЈУТЕРИ (Четири Големини) Топлина Мијалник Конектори во Кеса
" 0302

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
1A80302
R

Додатоци на производи