.

.

За Dremel Ротари Моќ Corded Мулти-Алатка За Замена На Исклучување Променлива Брзина Промоција

За Dremel Ротари Моќ Corded Мулти-Алатка За Замена На Исклучување Променлива Брзина Промоција

DEN 93.00
DEN 108.96
-15 %
Од стока


Вистински ОЕМ Замена дел.
Компатибилен со многу Dremel Вртливи електрични Алатки.
5 датотеки за контрола на брзината,тоа не поддржува линеарни за контрола на брзината.ве молиме да обрнете внимание.
Тип : Компатибилен со многу Dremel Ротари алат
Напон : 220 V
Количина : 1 Pc
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не се одрази на ac tual боја на објектот. Ви благодариме!
1 X Dremel Променлива Брзина На Исклучување '

Бренд Име:
OOTDTY
Гаранција:
Никој
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Карактеристики:
Се применува
Број На Модел На:
Други
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
Никој
R

Додатоци на производи