.

.

Бесплатен превозот 20 парчиња / многу Висок квалитет 20pcs / многу 10 NAC3FCA И 10 NAC3FCB PowerCon 20A Конектор Кабел Линија Приклучок

Бесплатен превозот 20 парчиња / многу Висок квалитет 20pcs / многу 10 NAC3FCA И 10 NAC3FCB PowerCon 20A Конектор

DEN 2419.00
DEN 2688.00
-10 %
Од стока


Количина : 20 компјутери - Квалитет : 100% тест внимателно пред да се испрати, за да бидете сигурни дека тоа работи добро . - Превозот : 100% добар пакет и брза испорака. - Овој производ е светлина и лесно да се инсталира Забелешка : производи без ЛОГО. На Neutrik NAC3 FCB & NAC3 FCA Power CON е иновативен и стабилна AC електрична моќ конектор со контакти за телевизија, неутрални и пред парење земјата или во земјата. Тоа карактеристики завртка терминали за едноставни престанок и има пресврт заклучување акција со ослободување на менувачот. Ова е Еден вид кабел конектор за хранење моќ да уред, боја кодирани сина, парење со NAC3 MPA панел конектор. Ве молиме имајте на ум дека овој приклучок не е дизајниран со кршење капацитет, затоа тоа не треба да бидат поврзани или неповрзани под оптоварување услови.
Спецификации
контактирајте со позлата : сребро.
инсталации метод : завртка терминали
кабел со дијаметар : 5.0 мм - 15mm
номинална напон : 250 V
номинална струја : 20 A RMS континуирана за контакт
температурата опсег : -30°C до +80°C
животниот век : >1000 циклуси за парење

Бренд Име:
HJXY
Број На Модел На:
XLR
R

Додатоци на производи