.

.

100pcs/пакет Вати 1 W Висока Моќност LED Светилка 110-120LM Led Сијалица Емитуваат Светлина Диоди SMD Чип Хумор Voor на Вниманието

100pcs/пакет Вати 1 W Висока Моќност LED Светилка 110-120LM Led Сијалица Емитуваат Светлина Диоди SMD Чип Хумор

DEN 149.00
DEN 199.20
-25 %
Од стока

Спецификации : 1 Форми : . круг 2 Емитуваат боја : Бела / Топло бела 3 Леќа бои : . Водата јасно, боја дифузна 4 Живот : . 100,000 часа 5 Со Ro HS & CE Одобрено 6 зрачење агол : . 120 степени 7. Светлината на струјата : 100-120 LM 8. боја рендерирање индекс : 60-80 9. моќност : 1 W. Карактеристики : Висока-LED диоди 1 W максимум делница температура на 120 LM висока осветленост, ниско ниво на термички Отпор, според Ro HS висока температура (70 години, 70%), тоа може да биде континуирано Проблеми со слободен работа 50000 Hrs. Висока-LED диоди 1000 Hrs. Photodegradation помалку од 3%, Нормалниот живот може да трае и до 100.000 часа. Апликации : Висока-LED диоди 1 W широко се користи во општа намена, контура led осветлување, градина LED Светла, таванот led осветлување, декоративни led осветлување, архитектонски LED осветлување, ПРЕДВОДЕНА Улични светилки и така натаму. '

Бренд Име:
Eshoo
Број На Модел На:
C12
Тип На Објект:
Топката
R

Додатоци на производи