.

.

Црвено 9 Pin ON-OFF-ON 3 Позиција Мини Toggle Switch AC 6A/125V 3А/250V L15

Црвено 9 Pin ON-OFF-ON 3 Позиција Мини Toggle Switch AC 6A/125V 3А/250V L15

DEN 55.00
DEN 62.88
-13 %
Од стока


Карактеристики :
9 pin терминали, 3 позиции, лесна инсталација
Може да се користи на низок напон или висок напон кола, идеален за префрлување на светлина или моторс
Оваа опција не е еден. Таму е центарот позиција
Спецификации :
Боја : Црвена
Напон, Струја : AC 250 V, 3А AC 125 V, 6 A
Pin број : 9-Пински
Позиција : 3 (On-OFF-On)
Монтажа дупка : 1/4"(6mm)
Големина : 3.1 × 1.8x1.3cm/1.22x0.71x0.51"
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина :
1 x Pc Мини Toggle Префрлате

Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
Други
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
1A60237
Гаранција:
Други
Бренд Име:
YAM
R

Додатоци на производи