.

.

2 Pin 16mm женски Жица панел конектор,GX16 Приклучок за воздухопловство,компјутер и др.обратна монтажа тип ,кружни конектори

2 Pin 16mm женски Жица панел конектор,GX16 Приклучок за воздухопловство,компјутер и др.обратна монтажа тип

DEN 503.00
DEN 552.00
-9 %
Од стока


2 Pin 16mm женски Жица Панел Конектор,GX16 Приклучок за воздухопловство,компјутер и др.обратна монтажа тип
GX16 конектор за полнење широко се користи во воздухопловството, навигација, компјутер, телекомуникации, масло истражување, навигација, аларм, транспорт, машини и електроника, итн

Пакет:
5 КОМПЈУТЕРИ, 20 КОМПЈУТЕРИ, 100 КОМПЈУТЕРИ
Број На Модел На:
GX16-2P
Бренд Име:
SITOMESIA
Pin/core:
2in (Pin злато позлата)
Тип:
На друг начин(обратна монтажа)
Дијаметар:
16mm
Примена:
Авијација, компјутер, телекомуникации,машини и електроника, итн
Пол:
Женски
R

Додатоци на производи