.

.

KSD9700 5A 250V Bimetal Диск Температура се Префрлите Нормално Блиску Затворени Термостат Термички Заштитник 15~155 Степен 60 80 Centigrade

KSD9700 5A 250V Bimetal Диск Температура се Префрлите Нормално Блиску Затворени Термостат Термички Заштитник

DEN 15.84
Од стока

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и пакет е изгубен. Ако не можете да се согласувате, pls не се купи. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Пред да се вратат. Ова е вашиот изберете, сите Ние треба да се преземат ризици.
Кина Пост mail порака не е брзо , Usally треба 15-60days arriived. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние ќе ја испрати на најновата верзија на производот, u pgraded функција. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако не можете да се согласувате, pls не се купи. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail сите да можат да ги пратите на www.
Сите ред ќе брод во 1-5 buiness по исплата потврди .
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние ќе ја испрати на најновата верзија на производот, надградена функција. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.net/en/
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Тоа може да има различна форма или боја.Ако во итна . Тоа може да има различна форма или боја. Ние ќе докаже дека ние испрати пакет и ние само може да refound 50%. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако ви требаат повеќе квантитет,Pls контактирајте со нас. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние може да напише ниска вредност за cutomer ако треба!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус само може да ја песната за да ја домашната на нашата земја,но тоа не ефект на вашиот прима.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

боја:
15C, 20C, 30C, 40C, 50C, 60C, 70C, 80C, 90C, 100C, 110C, 120C, 130C, 140C, 150C, 155C
Бренд Име:
HESAI
сертификација:
CCC,CE,CQC,RoHS
Гаранција:
-
Тип На Прекинувач:
Температурата Се Префрлите
Број На Модел На:
KSD9700
Карактеристики:
Топлинска Заштита
Материјал:
Алуминиум Легура
тековната:
5A
Тип На Објект:
Прекинувачи
R

Додатоци на производи