.

.

Бесплатни Shipping100 компјутери/многу Големо Висок Квалитет XT60 XT-60 XT 60 Plug Машки Женски Куршум Конектори Приклучоци За РК Lipo Батеријата

Бесплатни Shipping100 компјутери/многу Големо Висок Квалитет XT60 XT-60 XT 60 Plug Машки Женски Куршум Конектори

DEN 1131.00
DEN 1190.40
-5 %
Од стока


Опис
100pcs (50male+50female) XT60 XT-60 XT 60 Plug Машки Женски Куршум Конектори Приклучоци За РК Lipo Батеријата
Овие контакти се направени од високо-temp најлон со позлатени пролет иглички или сокети моделирани во.
Обликот на XT60 спречува обратна поларитетот, и кога вклучен во врската е супер цврст.
Совршен за апликациите и пошироко 65 A континуирано се подготви

боја:
100pcs Машки XT60, 100pcs Женски XT60, 50pairs XT60
Број На Модел На:
XT60 XT-60 XT 60 Приклучок
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Материјал:
Пластични
Употреба:
Батеријата
Надградба На Делови/Додатоци:
конектор
R

Додатоци на производи