.

.

E27 да E14 светилка носителот на копчињата / бајонет голема спирала се претвори во мала завртка / конверзија светилка сопственикот / Конверзија Светилка адаптер

E27 да E14 светилка носителот на копчињата / бајонет голема спирала се претвори во мала завртка / конверзија

DEN 452.00
DEN 475.20
-5 %
Од стока

1) E27 да E14 LED Светилка штекер конвертор адаптер 2) Од страна E27 Приклучок 3) Внатре E14 Штекер 4) Бакар + огноотпорни PBT 5) 10pcs / број 6)должина 44mm , ширина 26mm.

R

Додатоци на производи