.

.

ELEWIND 19mm Прстен осветлени latching притисни копче за префрлување(PM192F-22ZE/Б/12V/A)

ELEWIND 19mm Прстен осветлени latching притисни копче за префрлување(PM192F-22ZE/Б/12V/A)

DEN 345.60
Од стока


Дел број : PM192 F-22 ZE/Б/12 V/A
Инсталирајте дијаметар : 19mm
Вклучете оценка : 3А/250 VAC
Облик : Рамна глава
Функција : Latching(1 NO1 NC)
Led type : Прстен осветлената
Боја : Сина, Зелена , Жолта , Црвена , Бела , Портокалова
Напон : од 2.8 V да 250 V
Терминал : Pin терминал
Кора материјал : Црна алуминиум
IP оценка : IP67
Температура : - 40 до 75 Степен
За повеќе квантитет,pls контактирајте со нас за ДОБРА ЦЕНА!! Се истакна :
За Бесплатно полнење на Кина пост услуга, тоа не имаат стабилна превозот време, ние не cann
бидете сигурни дека goods100% може да се пристигне секоја земја sucessful во 60days. Значи, ако стоката не ги добиле на време, pls контактирајте ме, јас ќе ви обезбеди подобар начин за решавање на овој проблем.Ви благодариме.
Ние може да се направи под посебни барања(Тоа ќе се земе дополнителна наплата, pls контактирајте со нас прво, пред да ред) :
1. Ласерско гравирање за различни симбол или Осветлени симбол.
2. Различни метално тело боја може да се направи како Црвена , Зелена , Жолта ,Сина, Бела , Портокалова , Golded .
3.Специјален дизајн за голем дијаметар на 35mm) или small (мал дијаметар до 8mm.
4. Ние прифаќаме различни плаќање начин, како paypal,Т Т,Зачувам и така натаму.
5. Други посебни pls контакт со мене, ОЕМ или ODM за вас!!!!
Подолу pls проверете други производи прекинувач :

R

Додатоци на производи