.

.

10x Оригинални Нови 52 PIN H: 9.0 (52PIN, 9.0 H) Мини PCI-E PCIE Слот Конектор Приклучок за Штекер за Лаптоп Безжична Мрежна Картичка

10x Оригинални Нови 52 PIN H: 9.0 (52PIN, 9.0 H) Мини PCI-E PCIE Слот Конектор Приклучок за Штекер за Лаптоп

DEN 767.52
Од стока


Контактирајте со НАС
1) Преку Aliexpress Порака
2) Преку Aliexpress онлајн разговор.
Политика на враќање и Гаранција
Купувачот е задоволство доаѓа во прв план.
2) Ние не сме одговорни за било какви трошоци предизвикани од страна на купување, тоа значи дека купувачот ќе биде одговорен за сите даноци, како што се обврска на плаќање, и така натаму.
3) Ако на секое прашање или проблем се среќаваат, ние сме многу ценети дека ќе контакт со нас и да даде и шанса да се реши без проблеми и пријателски.
1) Купувачот може да го врати парцела кои не се отворени или оштетени од некогаш во рок од 7 дена по парцела примени без никаква причина на купувачот превозот цена. Ние веруваме дека секој проблем може да се реши на пријателски и со најдоброто решение.
Ракување & Превозот
1) Што вообичаено се организира вашата нарачка во рок од 48 часа по расчисти исплата.
3) д-пакет, може да се следат, САМО за САД земја, обично трае околу 15~25 работни дена да го достигне.
3) ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, колку вредноста што сакате ние да изјави дека по фактура за вашиот локален обичај царинење без проблеми.

Обичај, Должност Такса и Друг Надомест
1) ве Молиме контактирајте со вашиот локален обичај за секој надоместоци можат да се предизвикани од увозот на стоки, пред да ги купите.
* Напомена : Хонгконг Пост Воздух Пошта ќе биде побрзо од Кина Пост Воздух Пошта во некои земји, ако сакате и побрзо и заштеда на пари, ве молиме да се разгледа овој пат во прв план.
2) Некои кориснички објект треба повеќе денови за да се организира, ние ќе го организираме како деновите ние двајцата се согласија,
Ние нормално брод цел од страна на
А Стандард Економија Превозот Начин
1) Кина Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~45 работни дена да стигнат до
2) Хонгконг Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~35 дена да се постигне.
Повратни информации
1) Ние ќе ги остават позитивен фидбек кога ние го добиле истиот.
Забелешка : Тоа обично трае околу 24 Hous за систем да се справи со вашата исплата. Ако се врати пратката била предизвикана од страна на купувачот misjudgement, купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса се причинети.10x Нови 52 PIN H : 9.
3) Ако нема посебни discription, сите стоки со 90 дена гаранција.
2) Ние НЕ ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА КУПУВАЧОТ без никакви претходни комуникација и Како и продавачот и купувачот времето што помина за трансакцијата треба да се почитува. оставете netural / негативни повратни информации директно.
6) Ние не сме одговорни за било вториот поштенски ако пратката се врати од страна на купувачот причина.
5) Друг статус според acutal причина, ние би сакале да преговара пријателски со купувачот за најдобро решение.0 (52 PIN, H : 9.
4) Колор разлика предизвикани од екран или други неконтролирани причина не припаѓаат на квалитетот проблем.
2) Купувачот може да се врати за една парцела за наплата или размена ако стоката се покажа оштетени или defectively и стоката не бил некогаш управувана од страна на купувачот.0) Мини PCI-E PCIE Слот Конектор Приклучок за Штекер за Лаптоп Безжична Мрежна Картичка
До Продажба е 10pcs мини-pcie слот
Состојба : Нова
Ве молиме да се чувствуваат слободни да потрае неколку секунди за да ја проверите слика ако ги исполни вашето барање, ви благодариме.
Она што е во кутијата
10pcs конектор
Плаќање
1) да ја прифатиме Зачувам
2) ве Молиме слободно да се изврши уплата во рок од 3 дена за брза испорака. Изразат Испорака Начин
1) EMS, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
2) DHL, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
3) Fedex, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
4) ПРОЗОРЦИ, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
5) Друг Начин, како што и двете се согласија, како посебен начин на некоја земја,
Бразил Купувачот Внимание : ве Молиме да напомена вашиот CPJN # или ДДВ # на вашиот локален обичај царинење доколку изразат испорака

Ве молиме изберете разумен превозот начин за брза ред, благодарам.

R

Додатоци на производи