.

.

100pcs 5mm во Жолта боја Сламена Шапка SMD SMT Led Диоди Вода Јасно Супер Светло Широк Агол Емитуваат Диоди 5000mcd Крушка Светилка

100pcs 5mm во Жолта боја Сламена Шапка SMD SMT Led Диоди Вода Јасно Супер Светло Широк Агол Емитуваат Диоди

DEN 176.00
DEN 204.96
-14 %
Од стока


100 Pcs Жолта 5mm Сламена Шапка Вода Јасно Супер-светли LED Диоди Широк Агол led диоди
Пакетот Вклучува : 100pcs 5mm во Жолта боја Сламена Шапка LED Диоди
Q&A
Како да се најде Hviero продавница?
1.Ве молиме отворете го Internat Explorer, и текст "www.aliexpress.com" до купувачите'home страница на Aliexpress.
2.Ве молиме текст "HVIERO" во лентата за пребарување и притиснете на "".
3.Можете да се види на прв и втор производ е од нашите продавници, ве молиме да го поставите вашиот ум на овие слики. Други сликата не е нашата продавница или лажни продавница.
Кога мојата цел ќе биде предаден, ќе згасне?
Ве молиме да обрнете за вашата нарачка
Средства на сметка ( во рамките на околу 12 часа)
Тогаш ние брод од сите стоки, според редоследот одеднаш.
За фактура и текст?
Ако треба да се покаже пониска цена на локалниот обичај, ве молиме контактирајте ме прво.
Ние можеме да правиме како ви се допаѓа за сопствени поминува.
Можам да верувам на сликата објавено? Сите фотографии се 100% оригинални преземени од страна на нашата photogarphers.Бои може да се разликува поради варијации помеѓу компјутерски монитори поставување и голи очи во боја разлика.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Тогаш ние ќе ги подобриме нашите услуги веднаш.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив.
Ви благодариме за вашата цел и соработка со нашата искрена!

R

Додатоци на производи