.

.

2 парчиња DC 5.5 * 2,5 mm / 5.5x2.1mm машки со pin кабел моќ да Леново Ultrabook THINKPAD X1 Yoga13 приклучок за кабелот , Бесплатен Превозот

2 парчиња DC 5.5 * 2,5 mm / 5.5x2.1mm машки со pin кабел моќ да Леново Ultrabook THINKPAD X1 Yoga13 приклучок

DEN 452.00
DEN 475.20
-5 %
Од стока


Бесплатен Превозот Кина Пост ( ви даде следење на број , и на Интернет може да query track record ). DC 5.5 * 2,5 mm / 5.5x2.1mm машки со pin кабел моќ да Леново Ultrabook THINKPAD X1 Yoga13 приклучок за кабелот Сосема нов ! кабел lenght : 100 cm ± 1cm 5.5x2.5mm машки Компатибилен 5.5x2.1mm машки КОЛИЧИНА : 2 компјутери
Објектот како на следниве слики :
Превозот : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Повеќето наредби брод во рок од 3-4 работни дена по уплатата примена (освен Одмор и сабота / недела). Се враќа и повратни информации : Ние обезбеди замена или рефундирање за неисправни производи во рок од 14 дена од имаш објект. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, ве Молиме оставете ни позитивни повратни информации со сите 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот, Ако сте задоволни со производи и услуги. Ако не се задоволни со објектот, ве Молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви одговори во рок од 1-2 дена, а јас ќе дадам се од себе да го реши проблемот, да се направи сте задоволни Контакт : Било какви прашања,слободно обратете ни Порака! Ние ќе ви одговори што е можно поскоро! Многу ви благодариме за вашето разбирање. Време на испорака ве молиме прочитајте ги следниве : Земја/Регион Превозот време Совети УСА/Германија Обично 10-32 работни дена Канада/шпанија Обично 12-45 работни дена Австралија Обично 10-30 дена Италија Обично 20-50 работни дена Европа(освен Италија) Обично 10-45 работни дена Израел Обично 12-45 работни дена Бразил/Русија Обично 21-58 работни дена во други области Обично 15-50 работни дена

R

Додатоци на производи