.

.

10PCS 4pin Wire Конектор Кабел За Led Лента 5050 RGB Боја 10мм PCB

10PCS 4pin Wire Конектор Кабел За Led Лента 5050 RGB Боја 10мм PCB

DEN 254.40
Од стока


Пакет Содржина :
10 PCS Конектор кабел

Примена:
Осветлување
Број На Модел На:
rgb конектор
Место на Потекло:
Кина Копното
R

Додатоци на производи