.

.

1-480709-0 CONN КАПА 12POS 94V-2 УНИ-МАТЕ ТЕ TYCO AMP куќишта конектори терминали нови и оригинални делови

1-480709-0 CONN КАПА 12POS 94V-2 УНИ-МАТЕ ТЕ TYCO AMP куќишта конектори терминали нови и оригинални делови

DEN 10560.00
Од стока


Дел NO : 1-480709-0
MOQ : 1000 PCS

Број На Модел На:
1-480709-0
Бренд Име:
GRTMC
R

Додатоци на производи