.

.

XHP-3-Б.К Куќишта црна боја JST Конектори терминали куќишта нови и оригинални делови

XHP-3-Б.К Куќишта црна боја JST Конектори терминали куќишта нови и оригинални делови

DEN 3360.00
Од стока


Дел NO : XHP-3-Б.К.
Бренд : JST
MOQ : 1000pcs

Бренд Име:
GRTMC
Број На Модел На:
XHP-3-Б.К.
R

Додатоци на производи