.

.

5 пар 2 Pin Машки Женски Конектор Жица for5050 5630 5730 Led цврсти стриптиз бар Лента Led Светилка Возачот бесплатен превозот

5 пар 2 Pin Машки Женски Конектор Жица for5050 5630 5730 Led цврсти стриптиз бар Лента Led Светилка Возачот

DEN 202.00
DEN 234.72
-14 %
Од стока


IKS Сосема Нов 5pair LED Лента Конектор 2pin 10cm Жица за Машки/женски Led Светилка Возачот кабел
Пакет се Вклучени : 5pcsx Конектор Машки 5pcsx Конектор Женски Pls напомене дека : овој линк не ги вклучуваат led лента,ако треба,ве молиме да нарачате дополнителни,ви благодарам. Производ слика
Најдобра продажба на производи
Плаќање :
ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас!
Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не се најде во
нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
Испорака :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена.
2. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
4. Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности
Гаранција :
15 Дена Гаранција
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за враќање на средствата.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. За не-дефект на Објектот на купувачот бара да се плати за две
начин превозот на товар.
60 Дена Гаранција
Ако објектот е дефектен во рок од 30 дена, Ние ќе ви испратиме замена или понуда за наплата .Купувачи
бараат да се испрати назад на објектот и се одговорни за враќање превозот цена .
2 Години Гаранција
Ако објектот е дефектен во рок од 2 години, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме
нова по добивањето на неисправни објект. Но треба да се плати на две начин превозот на товар.
Feeback :
Ако сте задоволни со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ни даде позитивни коментари. Ако има било какви проблеми со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да се даваат какви било негативни коментари.
Нашата услуга по ќе одговор во 24hourt.Ви благодариме за вашата поддршка!
Ако сте задоволни со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ни даде позитивни коментари. Ако има било какви проблеми со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да се даваат какви било негативни коментари.
Нашата услуга по ќе одговор во 24hourt.Ви благодариме за вашата поддршка!

R

Додатоци на производи