.

.

(100 компјутери/многу) Нови 7.8 мм МИНИ USB Женски Конектор, 4 Фиксен нозе СМД, Најчесто се користи во дигитални камери

(100 компјутери/многу) Нови 7.8 мм МИНИ USB Женски Конектор, 4 Фиксен нозе СМД, Најчесто се користи во дигитални

DEN 719.52
Од стока

Ако се врати пратката била предизвикана од страна на купувачот misjudgement, купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса се причинети.
Забелешка : Тоа обично трае околу 24 Hous за систем да се справи со вашата исплата.
2) Ние НЕ ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА КУПУВАЧОТ без никакви претходни комуникација и Како и продавачот и купувачот времето што помина за трансакцијата треба да се почитува. Ние веруваме дека секој проблем може да се реши на пријателски и со најдоброто решение.
Контактирајте со НАС
1) Преку Aliexpress Порака
2) Преку Aliexpress онлајн разговор
о.
4) Колор разлика предизвикани од екран или други неконтролирани причина не припаѓаат на квалитетот проблем.
Повратни информации
1) Ние ќе ги остават позитивен фидбек кога ние го добиле истиот.
3) Ако нема посебни discription, сите стоки со 90 дена гаранција.
5) Друг статус според acutal причина, ние би сакале да преговара пријателски со купувачот за најдобро решение.
Политика на враќање и Гаранција
Купувачот е задоволство доаѓа во прв план.

Обичај, Должност Такса и Друг Надомест
1) ве Молиме контактирајте со вашиот локален обичај за секој надоместоци можат да се предизвикани од увозот на стоки, пред да ги купите.
2) Ние не сме одговорни за било какви трошоци предизвикани од страна на купување, тоа значи дека купувачот ќе биде одговорен за сите даноци, како што се обврска на плаќање, и така натаму.8 мм МИНИ USB Женски Конектор, 4 Фиксен нозе СМД, Најчесто се користи во дигитални камери
Состојба : Нова
Ве молиме да се чувствуваат слободни да потрае неколку секунди за да ја проверите слика ако ги исполни вашето барање, ви благодариме.
(100 компјутери/многу) Нови 7.
Она што е во кутијата
100pcs конектор
Плаќање
1) да ја прифатиме Зачувам
2) ве Молиме слободно да се изврши уплата во рок од 3 дена за брза испорака.
3) ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, колку вредноста што сакате ние да изјави дека по фактура за вашиот локален обичај царинење без проблеми.
3) д-пакет, може да се следат, САМО за САД земја, обично трае околу 15~25 работни дена да го достигне. оставете netural / негативни повратни информации директно.
* Напомена : Хонгконг Пост Воздух Пошта ќе биде побрзо од Кина Пост Воздух Пошта во некои земји, ако сакате и побрзо и заштеда на пари, ве молиме да се разгледа овој пат во прв план. Изразат Испорака Начин
1) EMS, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
2) DHL, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
3) Fedex, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
4) ПРОЗОРЦИ, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
5) Друг Начин, како што и двете се согласија, како посебен начин на некоја земја,
Бразил Купувачот Внимание : ве Молиме да напомена вашиот CPJN # или ДДВ # на вашиот локален обичај царинење доколку изразат испорака

Ве молиме изберете разумен превозот начин за брза ред, благодарам.
3) Ако на секое прашање или проблем се среќаваат, ние сме многу ценети дека ќе контакт со нас и да даде и шанса да се реши без проблеми и пријателски.
2) Некои кориснички објект треба повеќе денови за да се организира, ние ќе го организираме како деновите ние двајцата се согласија,
Ние нормално брод цел од страна на
А Стандард Економија Превозот Начин
1) Кина Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~45 работни дена да стигнат до
2) Хонгконг Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~35 дена да се постигне.
2) Купувачот може да се врати за една парцела за наплата или размена ако стоката се покажа оштетени или defectively и стоката не бил некогаш управувана од страна на купувачот.
Ракување & Превозот
1) Што вообичаено се организира вашата нарачка во рок од 48 часа по расчисти исплата.

R

Додатоци на производи