.

.

10PCS USB 2.0 приклучок за полнење Мини USB конектор 10P женски џек ( Потоне 1.2 SMT Тип )

10PCS USB 2.0 приклучок за полнење Мини USB конектор 10P женски џек ( Потоне 1.2 SMT Тип )

DEN 120.00
Од стока


ПАКЕТ ЗА 10 PCS
Мини USB 10 P женски конектор Потоне 1.2 SMT тип супер мали
се користи за ТВ/Видео/Аудио equiprment/куќа апарати/дигитална опрема /лаптоп....
СЕ ИСПРАТИ ВО РАМКИТЕ НА 5 DAYS ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНА.
Пред да нарачате pls прочитајте подолу :
За Експрес-
Кина обичните мали pkt >60-90days испорака.Нема следење на информации може да се најде на веб-сајт,ако времето е горе и купувачот се уште не добиете пакет ние ќе рефундирање на парите.Ние не го поддршка купувачот изберете го ова ако местото цел погоре 10
Кина пост воздух mail >20-60days на испорака за повеќето земји.Некои земји треба 90days како Русија,Бразил,ако времето е до купувачот може да Хонгконг пост воздух mail >20-60days на испорака за повеќето земји. Над 2kgs ве советуваме купувачот употреба на курирската служба DHL & ЕМС & FEDEX , е брза, исто така, имаме голема попуст за вас.
Ако имате било какви посебни нешто да ни кажете за вашата нарачка можете да забелешка не и ние ќе го забележи тоа и да се обидат најдобро да ги задоволи вас.Ако ние жаргон ќе ве контактираме наскоро.
За голема цел-
Ако купувачот треба голема количина може да ни побара на интернет и ќе ви цитирам една нова цена.Ако купувачот треба дијаграм, исто така, може да побарате од нас .
За Увозни давачки-
Меѓународни Купувачи-Увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија
Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската
канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.
За Повратни Информации-
Ако купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро . Ако купувачот има било какви прашања ве молиме контактирајте не преку порака или e-mail.Без оглед на тоа што проблемот ќе најдете решенија.
Поради некои ISP СПАМ филтер прилагодувања, вие може да не бидете во можност да го добивате нашиот e-mail одговори во време потоа користете друг начин
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОДДРШКА!
ДА ИМААТ ДОБАР ВРЕМЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!

R

Додатоци на производи