.

.

50 КОМПЈУТЕРИ x Црвено осветлени 12A 125v 15A 250v Рокер SWITCH R1C

50 КОМПЈУТЕРИ x Црвено осветлени 12A 125v 15A 250v Рокер SWITCH R1C

DEN 1216.00
DEN 1280.16
-5 %
Од стока


Ве Молиме Имајте Во Предвид Дека Ние Сме Во Големо Производи. Сите Наши Производи Се 100% Сосема Нов
Ако Ви Треба Производи Во Големи Количини, Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Да Преговара! Соработка Среќен! !
Спецификација / Големина На : -
црвено осветлени 12a 125v 15a 250v рокер switch r1c


R

Додатоци на производи